دوشنبه, 13 آذر 1402 /

gearما که هستیم ؟

شرکت متالورژی پودر ماد صنعت با هدف تولید انواع قطعات فلزی حساس مورد مصرف صنایع خودرویی، لوازم خانگی  با تکنولوژی روز دنیا در سال 1381 تاسیس و در سال 1389 افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت با تکیه بر دانش و تجهیزات به روز و با نیروی انسانی تحصیل کرده و بومی، تلفیق تجارب پرسنل با تجربه در کنار پرسنل جدید و با نگاه تفکر سیستمی در کنار کار تیمی در بازه زمانی کوتاه موفق به افزایش سبد محصولات خود از 5 نوع به بیش از 70 نوع ، افزایش ظرفیت تولید به 5 برابر، کسب درصد قابل توجهی از بازار داخلی و اخذ استانداردهای کیفی کافی گردیده است.

 

بازدید مدیرعامل ساپکو به همراه هیئت همراه از شرکت مادصنعت

جناب آقای دکتر نجاری از شرکت مادصنعت بازدید به عمل آوردند و در همین رابطه دستگاه پرس 500 تنی به همراه کوره زینترینگ مخصوص قطعات توسط معاونت محترم ساپکو آقای مهندس رنجبر افتتاح گردید.
مدیرعامل شرکت مادصنعت آقای مهندس کریمی ضمن خوش آمدگویی مدیرعامل ساپکو و هیئت همراه برای اولین بار به استان آذربایجان غربی آمادگی این شرکت را جهت تولید قطعات حساس و با وزن بالای 500 گرم اعلام نمودند. در پایان بازدید از خط تولید جلسه عملکرد شرکت مادصنعت در ساپکو توسط مدیران هیئت همراه به مدیران عامل شرکت ساپکو و مادصنعت گزارش گردید و در پایان مطابق با ارزیابی های صورت گرفته شرکت ساپکو گرید B را به شرکت مادصنعت اعطا نمودند.

111333444666777555888222

moshtari

 

 k3استفـــاده از پــــرسنل تحصیـــل کرده، جـــــوان و مرتبط با رشته تحصیلــــی در سطــوح مختلف کـــــارخانه از اپـــــــراتوری تــــــا مدیریت    k2 وجود نظــــــم و انضبـــــــاط سازمانــــی خــــاص در کنار نظم و انظباط محیط کــــــار (5s) و معرفـــــــی الگوی 5s شرکت های خودروسازی
 k1دارنده گواهینامه های سیستم های مدیریت در کیفیت ts16949 و iso9000 و گواهی نامه آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد    k4دارنده بیش از 20 مورد لــــــوح تقدیر از مقامـــــات عالــــــــی رتبه کشــوری و استانی در حوضه های مدیریت، تــــــکنولوژی و اشتغال زایـــــی