دوشنبه, 13 آذر 1402 /

واحد کمپکت

واحد کمپکت :                                                                      

این واحد با بهره گیری از انواع پرس های P.L.C کمپکت مخصوص صنعت متالورژی پودر علاوه بر تمرکز بر سرعت تولید ، کلیه نیاز های کیفی و مهندسی قطعات تولیدی از جمله تحقق تلرانس های ابعادی – هندسی و وضعی را با دقت های میکرون برآورده می نماید .

           

واحد کمپکت دارای دو واحد مجزا میباشد:

 


1- واحد میکس :

نظر به حساسیت و اهمیت بالای تهیه مواد اولیه مورد نیاز واحد پرس با در نظر گرفتن یکنواختی فرآیند ترکیب مواد و توزین صحیح آنها ، این واحد دارای یک دستگاه مخلوط کن P.L.C شلواری به ظرفیت 400کیلو گرم در ساعت و یک دستگاه مخلوط کن مخروطی با ظرفیت 600 کیلو گرم در ساعت می باشد . ضمنا به منظور جلوگیری از هرگونه خطا نیروی انسانی فرآیند میکس از مرحله توزین تا مرحله پایان مخلوط سازی از طریق مستندات مهندسی و کیفی توسط بازرسان کنترل و کیفیت تحت کنترل قرار دارد .

 

2- واحد پرس ها :

با توجه به تنوع بسیار بالای محصولات تولیدی این صنعت در صنایع مختلف علاوه بر امکان تولید هر گونه قطعات با اشکال هندسی خاص . این شرکت با دارا بودن انواع پرس ها با تناژ مختلف از 15 تن تا 500 تن قادر به تولید قطعات بسیار ریز و حساس با وزن کمتر از یک گرم تا قطعات سنگین با اشکال پیچیده با وزن 1500 گرم می باشد. ضمنا ظرفیت اسمی تولید واحد پرس ماهیانه بالغ بر 200 تن انواع قطعات متالورژی پود می باشد .

 

x1   x2   x3

moshtari